Dla ciebie księżyc - Marian Piotr Rawinis

Dla ciebie księżyc

Marian Piotr Rawinis

9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-51170-3
Data wydania 13 sierpnia 2020
Język: Polski
Liczba stron: 63
Rozmiar pliku: 293,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 63
Rozmiar pliku: 681,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Gabriela Kubacka podróżuje samolotem z Toronto do Warszawy. W trakcie lotu poznaje Aleksa Domino. Mężczyzna po wieloletniej emigracji, wraca do kraju, by uczestniczyć w ślubie swojego jedynego syna Janusza. Niestety tragicznym zrządzeniem losu jego plany nie mogą dojść do skutku. Gabriela na prośbę Aleksa odwiedza Janusza, by przekazać mu prezent od ojca – obrączki. Na miejscu okazuje się, że spotkanie z mężczyzną może wywrócić jej życie do góry nogami.

Marian Piotr Rawinis (ur. 1953) – poeta, powieściopisarz. W czasie stanu wojennego był więźniem politycznym za działalność opozycyjną. Przez lata mieszkał w Częstochowie, gdzie współorganizował pierwszą niezależną gazetę częstochowską – „Dziennik Częstochowski”, którą prowadził jako redaktor naczelny. Był korespondentem PAP, publikował w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. W latach 80. publikował liczne powieści kryminalne i sensacyjne, także pod pseudonimem Peter Janees. Zasłynął serią powieści historyczno-obyczajowych „Saga rodu z Lipowej”. Obecnie mieszka na Mazurach.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »