Dictionary of Insurance Terms. Angielsko-polski i polsko-angielski słownik terminologii ubezpieczeniowej. Wydanie 2 - Roman Kozierkiewicz

Dictionary of Insurance Terms. Angielsko-polski i polsko-angielski słownik terminologii ubezpieczeniowej. Wydanie 2

Roman Kozierkiewicz

149,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo C. H. Beck
ISBN 978-83-255-9712-2
Data wydania 2018
Język: Polski
Liczba stron: 545
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
149,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Angielsko-polski i polsko-angielski Słownik terminologii ubezpieczeniowej zawiera ponad 14 000 haseł obejmujących całą dziedzinę ubezpieczeń, jak również tematykę, która jest niezbędna w pracy osób zaangażowanych w działalność ubezpieczeniową.

Istotnym uzupełnieniem drugiego wydania jest opis wybranych, podstawowych pojęć ubezpieczeniowych z jednoczesnym wskazaniem angielskiej terminologii ubezpieczeniowej. Wyboru haseł dokonano nie tylko na podstawie szeroko przyjętej klasyfikacji ubezpieczeń na życiowe i inne niż życiowe, lecz również z uwzględnieniem innych dziedzin ubezpieczeń zgodnie z ustawodawstwem Unii Europejskiej.

Do słownika dołączono przykłady najczęściej zadawanych pytań, informację ogólną zawartą w bilansie zakładu ubezpieczeń oraz wstęp do korespondencji ubezpieczeniowej z przykładami listów. Niniejszy słownik jest adresowany do osób działających w branży ubezpieczeniowej (firmy ubezpieczeniowe, agenci i pośrednicy) oraz do studentów i wykładowców wydziałów ubezpieczeń wyższych uczelni.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »