Dark Souls II w 10 prostych krokach - Damian

Dark Souls II w 10 prostych krokach

Damian "damianxozzy" Kubik

7,88 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF

Wydawnictwo GryOnline
ISBN 978-83-8055-714-7
Data wydania 2014
Język: Polski
Liczba stron: 33
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 33
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Brak
Fragment: Pobierz fragment PDF
7,88 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF

Opis

Dark Souls II w 10 prostych krokach, to poradnik do gry Dark Souls II, który zawiera opis 10 wybranych zagadnień dotyczących tego trudnego i skomplikowanego tytułu. W pierwszym rozdziale znajdziesz informacje na temat postaci sterowanej przez gracza. Procesie jej kreacji, wyborze klas oraz początkowego przedmiotu. Drugi rozdział poświęcony został opisowi pierwszego dnia w świecie Dark Souls II. Zawiera porady dla początkujących oraz opis przejścia początku przygody. Z trzeciego rozdziału dowiesz się wszystkiego na temat zdobywania poziomów doświadczenia, a w czwartym zawarto informacje na temat sposobów leczenie dostępnych w grze. Piąty rozdział dotyczy ognisk, które stanowią bardzo istotny element Dark Souls II. W kolejnej części poradnika opisano handel oraz pierwszych kupców, których spotkasz na początku przygody. W tekście znajdziesz m.in. listę sprzedawanych przez nich przedmiotów. Rozdział siódmy dotyczy dostępnych w grze ulepszeń. Dowiesz się z niego gdzie i w jaki sposób wzmocnić swój ekwipunek. Informacje na temat początkowych Przymierzy (Covenants) zawarto w rozdziale ósmy. Dziewiąta cześć poradnika poświęcona została magii, a dziesiąta walce. Dzięki licznym poradom większość początkowych przeciwników nie powinno sprawić ci większych kłopotów. Dark Souls II to kontynuacja popularnej gry akcji RPG z 2011 roku. Za produkcję odpowiada studio From Software, czyli to samo japońskie studio, które stworzyło część pierwszą. Gra ponownie przenosi nas do ponurego świata fantasy znanego z pierwowzoru, którego akcja toczyła się w krainie zwanej Lordran. Tym razem jednak odwiedzamy inne jego rejony i robimy to w skórze nowego bohatera.

Poradnik do gry Dark Souls II w 10 prostych krokach przedstawia wybrane zagadnienia, objaśniając między innymi sterowanie, mechanikę, walkę, rozwój postaci, a także leczenie i świat gry. Poradnik opisuje również handel i ulepszenia ekwipunku.

Dark Souls II w 10 prostych krokach zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Statystyki i klasy (1. Bohater)
  • 10 prostych kroków
  • Podstawy rozgrywki (2. Pierwszy dzień w Dark Souls 2)
  • Przedmioty (1. Bohater)
  • Things Betwixt - opis przejścia (2. Pierwszy dzień w Dark Souls 2)
  • Złote zasady (10. Walka)
  • Style walki (10. Walka)
  • 3. Level Up
  • 8. Covenant
  • 5. Ogniska

Spis treści

-Dark Souls II w 10 prostych krokach
-Dekalog przetrwania (film z poradami)
-Dziesięć prostych kroków
-1. Bohater
-2. Pierwszy dzień w Dark Souls 2
-3. Level Up
-4. Leczenie
-5. Ogniska
-6. Handel
-7. Ulepszenia i sprzęt
-8. Covenant
-9. Magia
-10. Walka

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »