Człowiek jest tylko rzeczą - Michael Tequila, Micheal Tequila

Człowiek jest tylko rzeczą

Michael Tequila, Micheal Tequila

20,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo wydacksiazke.pl
ISBN 978-83-64033-79-7
Data wydania 28 lipca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 205
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 205
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
20,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Opowiadania „Człowiek jest tylko rzeczą” pisałem mając już rozbudowane wyobrażenie, w jaki kierunku będzie się zmieniać się nasza rzeczywistość w perspektywie najbliższych kilku - kilkunastu lat. Będzie to nadal ten sam świat, a zarazem inny, bardziej dynamiczny, nieprzewidywalny, ułatwiający jak i komplikujący ludziom życie.

Zadecydują o tym liczne trendy zmian. Wymienię tylko niektóre z nich: niepowstrzymany postęp techniczny we wszystkich dziedzinach życia, sztuczna inteligencja, inżynieria genetyczna, pogłębiający się kryzys klimatyczny i dewastacja środowiska naturalnego. Ważnym efektem tych zmian będzie rosnąca niestabilność psychiczna społeczeństwa oraz skłonność władz do inwigilacji, kontroli i podporządkowania sobie społeczeństwa.

Tematy opowiadań dotyczącą bardzo różnych spraw: postępu technicznego, medycyny, rządzenia, wojny i pokoju, przyrody, uczuć i emocji, Boga i wiary. Niektóre mają charakter współczesny inne bardziej futurystyczny. Nie stronię też od groteski i satyry. Czytelnik znajdzie w nich różne wątki: kryminalne, psychologiczne, erotyczne.

Na napisanie opowiadań poświęciłem masę czasu. Moją ambicją jako autora było stworzenie intrygujących fabuł opowiadań i ciekawych postaci, niebanalny język i styl. Moje dotychczasowe utwory cieszą się dobrymi recenzjami i opiniami; ich skróty znajdziesz na górnym pasku strony autorskiej www.MichaelTequila.com. Jeśli uznasz, że nie mam racji, wyklnij mnie w żywe kamienie i obrzuć błotem, jeśli będziesz przeciwnego zdania, zachęć innych do kupienia i przeczytania tej książki.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »