Czerwony żuraw - Sara Pawlikowska

Czerwony żuraw

Sara Pawlikowska

32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-476-0
Data wydania 19 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 238
Rozmiar pliku: 781,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 238
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
32,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Anastazja, studentka biologii, ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Wspierana przez najbliższych dzieli czas między naukę, sport i ukochanego. Jej związek z Maćkiem trwa już kilka lat i wszystko wskazuje na to, że będzie się nadal rozwijał. A jednak kiedy chłopak oświadcza się, oczekując deklaracji co do ich wspólnej przyszłości, zostaje odrzucony. Bańka, w jakiej żyła do tej pory Anastazja, pęka. Dziewczyna stara się odkryć swoje prawdziwe pragnienia, ale im częściej analizuje swoje myśli i emocje, tym bardziej czuje się zagubiona i zdezorientowana. A w dodatku poznaje przystojnego blondyna, który szybko staje się dla niej kimś więcej niż tylko kolegą ze studiów. Chaos w głowie Anastazji narasta… Czy uda jej się odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Co będzie musiało się wydarzyć, by nauczyła się odróżniać chwilową fascynację od prawdziwej miłości?

– Anastazjo – powiedział, dalej patrząc mi w oczy. – Trzy lata temu pojawiłaś się w moim życiu i bez ostrzeżenia wywróciłaś je do góry nogami. Nigdy wcześniej nie znałem kogoś takiego jak ty… Jesteś tak pełna życia i prawdziwa! Jesteś inteligentna i piękna i sprawiasz, że chcę się starać. Chcę być lepszy! Budzę się i zasypiam, myśląc o tobie. Nigdy nie chcę się z tobą rozstawać… Kocham cię najbardziej na świecie!
Uklęknął przede mną i wziął mnie za rękę.
– Anastazjo… wyjdziesz za mnie?
Serce biło mi jak oszalałe. Patrzyłam mu w oczy i widziałam zdecydowanie, pewność… i miłość. To spojrzenie potwierdzało każde jego słowo. Uśmiechnęłam się i już miałam odpowiedzieć, ale wtedy poczułam strach. Zrobiło mi się zimno, a ręce zaczęły drżeć. Maciek zauważył to i w jego oczach również pojawił się lęk. Chciał coś powiedzieć, ale zdążyłam przed nim:
– Nie… – szepnęłam. – Nie mogę…

Sara Pawlikowska
Mieszka i studiuje w Szkocji. Inspiracji do napisania Czerwonego żurawia dostarczyły jej emocje, z którymi zmagała się w czasie ogromnych zmian w życiu. Wierzy, że literacki debiut to dopiero początek dłuższej pisarskiej przygody.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »