Czerwony krzyk - Tho­mas Bla­idd

Czerwony krzyk

Tho­mas Bla­idd

27,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8287-020-6
Data wydania 30 grudnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 298
Rozmiar pliku: 439,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 298
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
27,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Po fantastycznych przygodach Keiko Nakamury i Ayena Sofera w pierwszej części trylogii pt Błękitny Krzyk ruszamy z naszymi bohaterami w kolejną drogę pełną niebezpieczeństw i zła ale również miłości , dobra i uśmiechu.

Czerwony Krzyk to druga część trylogii w której Keiko i Ayen walczący z Ideą Wielkiej Religi oraz poza ziemskimi mocami, muszą zmierzyć się ze swoimi słabościami, lękami i zwątpieniami. Otoczeni fałszem, kłamstwem i nieustającą walką dobra ze złem, wbrew sobie zostają wciągnięci w wojny, które bez względu na światy w których się toczą są nieustającą i krwawą bitwą o władze. W tej części trylogii dowiemy się kim był i i kim jest Ayen, nieśmiały i do szaleństwa zakochany towarzysz Wybrańca jak i również poznamy moc Energi Światła i Prawdy ze świata Arabangi oraz jak otoczeni kłamstwem i propagandą zatracamy samodzielne myślenie.

Powieść Czerwony Krzyk jest lekką i przyjemną fantastyką w której oprócz barwnych walk nadprzyrodzonych sił i potworów, które są również w każdym z nas, znajdziemy wiele sensacyjnych wydarzeń jak i również wesołych i emocjonalnych zachowań towarzyszących barwnym postaciom.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »