Cud eucharystyczny w Legnicy - Małgorzata Pabis

Cud eucharystyczny w Legnicy

Małgorzata Pabis

19,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Wydawnictwo Rafael
ISBN 978-83-7569-774-2
Data wydania 9 października 2019
Język: Polski
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 14,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 23,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 136
Rozmiar pliku: 10,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
19,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Opis

W samo Boże Narodzenie 2013 roku w Legnicy miało miejsce niewytłumaczalne zjawisko, o którym możemy powiedzieć, że Syn Boży dał nam samego Siebie. Na naszych oczach ożywają słowa z Wieczernika „Oto Ja jestem z wami po wszystkie dni...”.

Autorka rusza tropem cudownego wydarzenia, odnajduje uczestników, prowadzi korespondencję, gromadzi świadectwa i rozmawia z tymi, na których legnickie nadprzyrodzone zajście odcisnęło swoje piętno. Z kart książki przemawiają prawdziwe, często dramatyczne historie unaoczniające, że niewytłumaczalne po ludzku wydarzenia naprawdę się dzieją wokół nas.

Równie inspirująca okazuje się rozmowa z ks. Andrzejem Ziombrem, kustoszem sanktuarium. To spotkanie pokazało, jak bardzo opisywane cudowne zdarzenie zmieniło jego życie, ale też jak bardzo zmieniło atmosferę panującą wokół sanktuarium.

Poznając te świadectwa, umacniamy swoją wiarę i zyskujemy pewność, że zawierzenie Chrystusowi jest jedynym słusznym wyborem, a każda nasza najtrudniejsza sprawa polecona Jezusowi nie zostanie Mu obojętna.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »