Cud babiego lata - Marlena Ledzianowska

Cud babiego lata

Marlena Ledzianowska

30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-072-9
Data wydania 22 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 286
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 286
Rozmiar pliku: 748,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Gdy Julia Niepołomska dowiaduje się, że mąż ją zdradza, przeżywa prawdziwy szok. I nie ma dla niej znaczenia, że sama również go zdradziła – jako pierwsza. Oboje decydują się jednak zawalczyć o swój związek i skorzystać z pomocy psychoterapeuty, by naprawić to, co doprowadziło do kryzysu małżeńskiego. Przed nimi długa droga, której cel jest mglisty i niepewny. Czy na splątanych przez czas ścieżkach uczuć odnajdą ponownie drogę do siebie?
Toksyczne relacje rodzinne, depresja, wyniszczająca zazdrość i lęk przed samotnością. „Cud babiego lata” to poruszająca opowieść o nieustannym błądzeniu w poszukiwaniu upragnionej miłości i odwadze, która pozwala ją ocalić.

– Ewelina, to nie takie łatwe, jak myślisz. – Marek próbował się bronić przed natarczywością kochanki. Trzymał komórkę przy uchu, prowadząc jednocześnie auto. Bardzo aktywny tryb życia zmuszał go do takiego łączenia czynności. – Mam teraz dużo pracy! – krzyczał do telefonu.
Namawiała go na pierwszy wspólny wyjazd w czasie wakacji. Do Włoch. Była coraz bardziej namolna. Zadręczała go nadopiekuńczością. Już przecież nie potrzebował opieki. Miał terapeutkę, więc kochanka była zbędna. Wykonała zadanie – obroniła go przed szaleństwem, którego tak bardzo się bał, gdy zmarła matka. Teraz chciał odejść, podjąć walkę o swoje małżeństwo, gdyż poczuł się nieco silniejszy. Już wiedział, że to matka go niszczyła. Gdzie miał oczy dwa lata temu? Ewelina nawet nie była ładna. I te jej blond włosy z odrostami.

Marlena Ledzianowska
Z wykształcenia i zamiłowania polonistka. Pisze o relacjach międzyludzkich. W wolnych chwilach z pasją uprawia fitness. „Cud babiego lata” jest jej trzecią książką.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »