Creep - Natalia Wasik

Creep

Natalia Wasik

40,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-815-2
Data wydania 1 luty 2024
Język: Polski
Liczba stron: 338
Rozmiar pliku: 1,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
40,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Czasami łatwiej zrozumieć się bez słów.

Neva to dziewczyna z małego miasta, która różni się od swoich rówieśników: cechują ją skrytość i małomówność, nie pociągają szalone imprezy i nowe znajomości. Z trudem przychodzi jej też okazywanie uczuć, choć jej największą zaletą jest bezbłędne odczytywanie intencji otaczających ją ludzi. Albo „było” – dopóki nie poznała Derecka.

Ich drogi przecinają się na rozmowie o pracę na stanowisko managera klubu. Już pierwsze spotkanie sprawia, że świat Nevy drży w posadach od kumulującego się napięcia. Ku swojemu zdumieniu, dziewczyna zostaje zatrudniona, a niezwykle przystojny mężczyzna, którego nie potrafi rozszyfrować, ma od tej pory towarzyszyć jej każdego dnia – i to nie tylko służbowo.

Wkrótce okazuje się bowiem, że Dereck – uwielbiający szyte na miarę garnitury – i zbuntowana dziewczyna w glanach mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogliby przypuszczać… Ich gorąca relacja rozwija się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Tylko czy będą potrafili to wykorzystać?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »