Chwila prawdy - Tomasz Wandzel

Chwila prawdy

Tomasz Wandzel

40,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67494-89-2
Data wydania 19 sierpnia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 449
Rozmiar pliku: 942,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 449
Rozmiar pliku: 2,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
40,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

To niesłychanie wciągająca opowieść o Krystynie Górskiej, kobiecie odważnej, która zostaje szpiegiem na rzecz wyzwolenia ojczyzny!
W pensjonacie prowadzonym przez matkę obraca się w towarzystwie przedstawicieli elit międzywojnia, a ma szansę podróżować i poznawać świat. Kiedy plany na przyszłość krzyżuje wybuch II wojny światowej, Krysia trafia do Londynu i zostaje agentką wywiadu. Przedziera się z powrotem do Polski, gdzie przez całą wojnę działa na rzecz wyzwolenia ojczyzny, wielokrotnie wykazując się odwagą, sprytem i inteligencją. Później wcale nie jest jej łatwiej - zmuszona do ucieczki, wraca do Anglii, a tam czekają na nią kolejne zadania wywiadowcze i dyplomatyczne... oraz pozostawiona wcześniej córka. Tak więc życie prywatne bohaterki jest nie mniej intrygujące – wypełniają je przemilczane tajemnice, dziwne zbiegi okoliczności i niespodziewane zwroty akcji. Kim jest matka, a kim ciotka? I co ma z tym wspólnego kobieta poznana we Włoszech? To jest idealna historia dla pasjonatów historii XX wieku, fanów powieści biograficznych i thrillerów szpiegowskich, a także wielbicieli wciągających opowieści, które mogły wydarzyć się naprawdę.
„Bardzo dobra książka. Od początku wciągająca i ciekawa do samego końca. Nie ma się co zastanawiać, warto się z nią zapoznać”. – opinia z Lubimyczytać.pl

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Polecamy również „Hycel”„Chłopiec z Kresów” oraz „Dom w chmurach”.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »