Był sobie chłopiec - Anna Esavna

Był sobie chłopiec

Anna Esavna

29,00 zł22,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-749-6
Data wydania 28 grudnia 2020
Język: Polski
Liczba stron: 299
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 299
Rozmiar pliku: 4,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 299
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
29,00 zł22,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Opis

Historia Antoniego Asana, niemagicznego chłopca z rodziny czarownic, który wraz z grupą przyjaciół musi stawić czoła niespodziewanemu zagrożeniu i przewrotnemu losowi.

Dziesięcioletni Antoni, na pozór zwyczajny chłopiec, żyje w czarnoksięskiej rzeczywistości. W świecie, który go otacza, wszyscy chłopcy są istotami niemagicznymi, a dar magii dziedziczony jest tylko przez dziewczynki.

Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia, a świat Antoniego wywraca się do góry nogami. Przypadkiem odkrywa on spisek, z którego wynika, że jemu i jego przyjaciołom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Tymczasem w szkole czarownic trwają właśnie przygotowania do ważnej uroczystości, w której mają wziąć udział przedstawicielki wszystkich czarodziejskich rodów. I choć nic nie zapowiada nadciągającej katastrofy, świat czarownic staje przed widmem zagłady...

Niezwykła opowieść o przyjaźni, odwadze, miłości rodziców do dziecka, podążaniu drogą przeznaczenia. Walka dobra i zła, siły światła i ciemności, pradawne czary i rządza władzy. To świat czarów z niesamowitym zakończeniem...

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »