Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale - Kamila Rowińska

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale

Kamila Rowińska

39,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-951522-0-7
Data wydania 21 sierpnia 2018
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 7,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 230
Rozmiar pliku: 19,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 240
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Opis

E-book Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale jest niezwykle osobistą pozycją, zawierającą prywatne historie oraz ćwiczenia coachingowe, po które sięgała autorka, Kamila Rowińska, przechodząc przez burzliwy okres w swoim życiu.

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale napisała wtedy, kiedy przeszła przez śmierć mamy, ojczyma, diagnozę guzów piersi, swój rozwód. W tak trudnych sytuacjach szukała sposobów na dalsze życie, aby:

· odkryć swoją życiową misję oraz wartości,

· odbudować wiarę i pewność siebie,

· pozbyć się blokujących przekonań,

· odkurzyć marzenia i sięgnąć po nie.

Książka ta, w krótkim czasie stała się bestsellerem, a to jest jej III wydanie!

Dlaczego e-book Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale zmieni Twoje życie?

Świat wokół nas jest niestały, a my jesteśmy pełni pytań i niepewności. Zapracowani, niewyspani, nakręceni, w pogoni za lepszym jutrem, staramy się sprostać wymaganiom świata. Media, pieniądze, moda, kariera, hedonizm, szczątki wartości, brak wiary i pewności siebie… to wszystko wybija z rytmu i prowadzi do zagubienia.

Czy miewasz czasami takie chwile, gdy Twoje życie zaczyna kręcić się w szybkim tempie, dzień po dniu wykonujesz rutynowe czynności i nagle łapiesz się na refleksji, że oszalejesz, jeżeli czegoś nie zmienisz?

Chcesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania?

Sprawdzić stan swojego życiowego konta?

Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo?

Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?

ZATRZYMAJ SIĘ! WŁAŚNIE TERAZ POWIEDZ SOBIE STOP!

Pochyl się nad swoim życiem. Nad swoimi wartościami, misją życiową, marzeniami, celami, rolami, które pełnisz.

SPRAWDŹ, czy wszystko zmierza w tym kierunku, jakiego naprawdę pragniesz, a jeśli nie… ZACZNIJ NA NOWO Z POMOCĄ KAMILI ROWIŃSKIEJ!

E-book Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale zawiera 240 stron konkretnego materiału wraz z ćwiczeniami, dlatego łatwiej określisz swoją misję, wartości oraz ścieżkę, jaką pragniesz podążać.

Już po lekturze kilku rozdziałów przełamiesz nieśmiałość i zamiast stać w miejscu ruszysz do działania, zachwycając i inspirując swoją postawą innych.

Sprawdzone i niezawodne ćwiczenia wykonasz w zaciszu domowym, w skupieniu, dzięki czemu spokojnie zastanowisz się nad kluczowymi tematami dłużej lub wrócisz do nich, jeśli uznasz to za koniecznie. Te ćwiczenia odgrywają tu kluczową rolę. W jednej z opinii do książki możesz przeczytać:

Książka świetna! Czyta się ją jednym tchem do momentu, w którym Kamila prosi o wykonanie zadania. Wówczas trzeba skonfrontować się z sobą, tworzyć własną historię. Po wykonaniu zadania refleksje i dalej czytamy, jak zrobił to zadanie ktoś inny. To pozwala jeszcze rozszerzyć własną perspektywę. Daje motywację, że warto podjąć próbę i wysiłek, może coś jeszcze uwzględnić. Do stracenia nie mam nic.

Dlatego daj sobie szansę. Jeżeli gdzieś z tyłu głowy pojawia się głos, który podpowiada Ci „chcę więcej”, a zaraz po nim przychodzi zniechęcenie „nie dam rady, to nie dla mnie”.

Koniecznie poznaj historię, która nadaje się na scenariusz do filmu i czerp z niej inspirację:

· wykonaj „Koło życia”, aby spojrzeć na kluczowe obszary swojego życia z dystansu,

· odkryj swoje wartości, wykonując jedne z trudniejszych ćwiczeń coachingowych,

· zaprojektuj swoje wymarzone życie i skonfrontuj się ze swoimi wymówkami,

· pokonaj bariery do osiągania swoich celów,

· przyjrzyj się swoim przekonaniom i sprawdź, które z nich ograniczają Twoje działania,

· naucz się wytyczać skutecznie swoje cele,

· stań się człowiekiem silnym i proaktywnym!

Sięgnij po skarbnicę motywacji, refleksji, ćwiczeń i inspiracji, ponieważ:

Zasługujesz na miłość, szczęście, bogactwo, szacunek, podziw, sukces i spełnienie swoich marzeń.

Autorka książki, Kamila doskonale znam to uczucie, które towarzyszy ludziom w trudnych chwilach. Przeżyłam trudny czas w domu dziecka, doświadczyłam smutku rozwodu. Przeszłam przez bezradność i samotność, gdy zdiagnozowano u niej 9 guzów piersi, doświadczyłam śmierci rodziców. Pomimo tego, dziś jest szczęśliwą mamą, żoną, spełnioną kobietą. Odnosi spektakularne sukcesy zawodowe, spełnia swoje marzenia.

Wszystko dzięki temu, że kiedyś zdecydowała się rozpocząć pracę nad sobą, dzięki której, pomimo trudnego życiowego startu, zaczęła odnosić sukcesy i realizować swoje marzenia.

To nie przypadek, że jest dzisiaj w tym miejscu, o którym wiele osób tylko marzy. Rocznie kilkanaście tysięcy osób przychodzi na jej wystąpienia i szkolenia, by zacząć się rozwijać. Drugie tyle czyta jej książki i poleca swoim bliskim. Dlaczego? Ponieważ jest skuteczna!

Swoim życiem potwierdza, że to co przeczytasz e-booku Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale DZIAŁA!

Nie obiecuje Ci cudów. Niczego nie zrobi za Ciebie.

Pokaże Ci jednak, jak ona to robi. Jak buduje swoją pewność siebie i siłę wewnętrzną. Każdego dnia.

Zacznij TERAZ! Zacznij sobie wyobrażać, jak będzie wyglądać Twoje życia już jutro, jak wzrośnie Twoja wewnętrzna siła!

Kamila Rowińska jest coachem, trenerem biznesowym, autorką bestsellerów. Od 1999 r. pracuję z ludźmi nad zwiększeniem ich efektywności biznesowej. Wie, że sukcesy biznesowe są możliwe jedynie wtedy, gdy towarzyszy im poczucie sprawczości, siły i pewności wewnątrz, że się jest w stanie pokonać trudności. E-book Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale jest obowiązkową pozycją jeżeli chcesz zbudować sobie silne fundamenty.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »