Bogowie i herosi Mity greckie w obrazach wielkich mistrzów -

Bogowie i herosi Mity greckie w obrazach wielkich mistrzów

39,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-67523-25-7
Data wydania 24 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 212
Rozmiar pliku: 16,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Mity greckie to bogate źródło inspiracji dla artystów na przestrzeni wieków. Opowiadają one o przygodach bogów, herosów, potworów i ludzi, a ich rozbudowane narracje były tematem wielu dzieł sztuki. Sztuka przedstawiająca mity greckie często eksploruje ludzkie doświadczenia, moralność, oraz złożoność ludzkiej natury.

Album "Bogowie i herosi. Mity greckie w obrazach wielkich mistrzów" zawiera obrazy artystów, którzy zainspirowani byli mitologią grecką, interpretując i przedstawiając różne epizody mitów w swoich dziełach, sceny z życia bogów, herosów, jak również opowieści o wojnach, miłości, i przygodach.

"Bogowie i Herosi" to nie tylko zbiór mitów, lecz także dzieło sztuki wizualnej, które zachwyca czytelnika, budząc w nim ciekawość i zainteresowanie fascynującym dziedzictwem mitologii greckiej. To niezapomniana podróż do krainy bogów, ożywiona pięknymi i sugestywnymi ilustracjami.

Książka wyróżnia się kreatywnym układem stron, co przyciąga uwagę i sprawia, że czytanie staje się nie tylko edukacyjnym, ale i estetycznym doświadczeniem.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »