Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał - Marek Dziewiecki

Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał

Marek Dziewiecki

43,00 zł38,70 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo RTCK
ISBN 978-83-65927-23-1
Data wydania 1 marca 2018
Język: Polski
Liczba stron: 127
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 127
Rozmiar pliku: 5,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
43,00 zł38,70 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Od tysięcy lat oskarżamy Boga o cierpienie w świecie, choć Jezus jasno powiedział: „To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna (J 15,11)

Gdzie więc jest Bóg, kiedy cierpimy?

To jedna z najbardziej zaskakujących książek dla wierzących (dla niewierzących tym bardziej!), w której autor obala utarte schematy myślenie o sprawczej roli Boga w cierpieniu i przychodzi z uwalniającą PRAWDĄ na ten temat.

Ks. Marek jako duszpasterz, psycholog i terapeuta uzależnień od wielu lat spotyka bardzo cierpiących ludzi. Wie, że prawda o tym, iż Bóg nie chce Twojego cierpienia, może ratować życie. Ta książka to podsumowanie jego wieloletniego doświadczenia i dogłębnej analizy Ewangelii w tym temacie.

Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by Jezus Cię zaskoczył. Czytaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia.” ks. Marek Dziewiecki

W książce znajdziesz dodatkowo 13 ćwiczeń rekolekcyjnych które przygotowane zostały specjalnie, aby w domowym zaciszu, sam na sam z Bogiem przeanalizować i (jeśli to potrzebne) uzdrowić Twoje podejście do cierpienia.