Błogosławieni, którzy łakną sprawiedliwości - Piotr Żymełka

Błogosławieni, którzy łakną sprawiedliwości

Piotr Żymełka

39,00 zł33,15 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66767-56-0
Data wydania
Język: Polski
Liczba stron: 376
Rozmiar pliku: 0 B
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,00 zł33,15 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Cierpliwość jest cnotą. Ale bywa też zabójcza…

Pracujący w spółdzielni mieszkaniowej Marek Olszewski dostaje polecenie sprawdzenia, do kogo należy stary samochód porzucony na jednym z osiedlowych parkingów. Szybko wychodzi na jaw, że auto stanowi arenę makabrycznej zbrodni. Marek, razem ze swoją przyjaciółką Pauliną, postanawiają wyjaśnić tajemnicę przestępstwa. Współpracując z nieustępliwym i bezkompromisowym komisarzem Zawadzkim, rozplątują misterną nić prowadzącą do rozwikłania zagadki, której korzenie sięgają czasów Polski Ludowej. Im jednak więcej szczegółów odkrywają, tym większe niebezpieczeństwo zawisa nad ich głowami.

Rozgrywający się w Katowicach, na dwóch płaszczyznach czasowych, kryminał zabiera czytelnika we wciągającą podróż, po której nawet stojące na parkingu samochody mogą wyglądać podejrzanie i budzić strach.

Piotr Żymełka - urodzony w latach osiemdziesiątych, ukończył informatykę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach i pracuje jako programista. Pisze w czasie wolnym i w tak zwanym międzyczasie. Na portalu film.org.pl regularnie mierzy się z X muzą. Jego teksty ukazywały się na łamach czasopisma „Pixel”, a debiut książkowy to dobrze przyjęta powieść „Cień Templariuszy” (2021), stanowiąca hołd dla przygód Indiany Jonesa oraz twórczości Clive’a Cusslera.

Mąż i ojciec. Entuzjasta dobrej kawy oraz początkujący frankofil. Od zawsze rozkochany w popkulturze, wielki miłośnik Kina Nowej Przygody, a także zapalony czytelnik literatury prawie wszelakiej i komiksów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »