Because of You - Izabella Nowaczyk

Because of You

Izabella Nowaczyk

44,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-456-7
Data wydania 13 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 430
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 430
Rozmiar pliku: 6,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
44,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„Jeśli tego potrzebujesz, będę dla ciebie cierpiała, bo właśnie tym jest miłość. Poświęceniem”.
Jedno spotkanie może zmienić wszystko. Siedemnastoletnia Leila Harris przekonuje się o tym, kiedy wraca z imprezy i przez przypadek trafia do owianego złą sławą, niebezpiecznego miejsca w Malibu. Tej nocy dziewczyna poznaje czterech chłopaków: Patricka, Lucasa, Simona i Olivera. To właśnie ten ostatni wywróci jej życie do góry nogami.
Oliver Lane z początku działa Leili na nerwy, jednak nastolatka nie może zaprzeczyć, że chłopak ma w sobie coś, co bardzo ją przyciąga. Wkrótce Oliver zaczyna coraz częściej pojawiać się w jej pobliżu, co sprawia, że – czy tego chcą, czy nie – nawiązuje się między nimi nić przyjaźni.
Pewnego wieczoru Leila zabiera pijanego Olivera z baru. Chłopak celowo kieruje ich do zupełnie innego miejsca niż jego dom. Tego wieczoru wydarzą się rzeczy, które na zawsze przypieczętują ich znajomość. Ale czy to oznacza, że Oliver jest chłopakiem dla niej?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Opis pochodzi od wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »