Axl Rose - Lucas Hugo Pavetto

Axl Rose

Lucas Hugo Pavetto

3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-87744-1
Data wydania 12 kwietnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 11
Rozmiar pliku: 243,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 11
Rozmiar pliku: 520,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Głos Guns N’ Roses opowiada o sobie w historycznym wywiadzie dla magazynu Rolling Stone: „Guns N’ Roses uratowało mi życie. Od zawsze byłem typem depresyjno-maniakalnym, a bez zespołu nie dałbym rady długo pożyć: jestem zbyt autodestrukcyjny. Myślę, że moje problemy wynikają z faktu, że kiedy byłem dzieckiem, mój ojciec [mnie zgwałcił]… Naprawdę uważam, że to jest źródłem wszystkich moich problemów”. „Byłem w więzieniu parę razy… także za przestępstwa, których nie popełniłem. Myślę, że to przez moją umiejętność wpakowywania się w kłopoty”.

Lucas Pavetto - urodzony w Argentynie, skąd wyprowadził się w młodym wieku. Od najmłodszych lat wykazywał szczególne uzdolnienia w zakresie muzyki i malarstwa figuratywnego. Ukończył instytut sztuki w Urbino, gdzie studiował animację rysunkową i wyspecjalizował się w narracji komiksowej. Zaczął pracować w kinematografii jako reżyser, autor i scenarzysta własnych filmów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »