Arranged -

Arranged

50,90 zł45,81 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8362-605-5
Data wydania 21 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 526
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 526
Rozmiar pliku: 3,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
50,90 zł45,81 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Umowa małżeńska miała rozwiązać ich wszystkie problemy.

Sophie Banks od zawsze lubiła radzić sobie sama z każdą przeszkodą. Nauczyła się tego od matki, dla której była gotowa zrobić bardzo wiele. Właśnie dlatego podjęła jedną złą decyzję, a konsekwencje błędnego wyboru zaczęły ją przerastać.

Niespodziewanie z pomocą przyszedł ktoś, kogo nigdy by o to nie podejrzewała – Darren Reeves. Mężczyzna zaproponował Sophie układ z korzyściami dla obu stron – on potrzebował fikcyjnej żony, ona wsparcia w wyjściu z kłopotów. A chociaż kobieta nie przepadała za znanym z częstego zmieniania partnerek Darrenem, zgodziła się na aranżowany związek i na jego grę.

Wkrótce Sophie przekona się, że udawanie narzeczonej kogoś takiego jak Reeves nie będzie proste, zwłaszcza kiedy na drodze staną im różne przeszkody, a do głosu dojdą uczucia, które nie powinny się pojawić…

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.                                                                                                                                      Opis pochodzi od Wydawcy.