Aplikacja radcowska. Ubezpieczenia społeczne - Grażyna Szyburska-Walczak

Aplikacja radcowska. Ubezpieczenia społeczne

Grażyna Szyburska-Walczak

76,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Wolters Kluwer
ISBN 978-83-8328-029-5
Data wydania 1 stycznia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 309
Rozmiar pliku: 1,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
76,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Książka zawiera szczegółowo opracowane odpowiedzi na pytania obowiązujące na kolokwium ustnym z zakresu ubezpieczeń społecznych, przewidzianym w programie I roku aplikacji radcowskiej od 2022 r. Jednocześnie stanowi – przedstawiony w przystępny sposób – zarys wykładu obejmującego podstawowe zagadnienia istotne dla przyswojenia tej niełatwej tematyki.

Czytelnik bez trudu znajdzie najważniejsze i konkretne informacje, a system przypisów odsyłających do najistotniejszych orzeczeń Sądu Najwyższego i sądów powszechnych pozwoli na usystematyzowanie i pogłębienie wiedzy z danego obszaru, co ma szczególne znaczenie w przypadku dziedziny uregulowanej przez liczne, rozproszone i często zmieniane przepisy.

Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla aplikantów radcowskich. Będzie przydatna również aplikantom adwokackim i sędziowskim do powtórki całego materiału. Może być pomocna także praktykom, którzy odnajdą w niej niezbędne regulacje ustawowe i trendy orzecznicze z danej tematyki.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »