Any Border. Tom 2 - Gabriela L. Orione

Any Border. Tom 2

Gabriela L. Orione

38,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-100-9
Data wydania 21 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 891,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 424
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
38,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic. A co się wydarzy, jeśli życie napisze scenariusz, w którym to my sami znajdziemy się na granicy?
Anastazja otwiera przed Giorgiem drzwi do świata wolnego od stereotypów. Dzięki Polce Włoch postanawia odrzucić konserwatywną rodzinną tradycję, w której dorastał. W jaki sposób nieplanowane rodzicielstwo wpłynie na związek temperamentnego Sycylijczyka i dziewczyny, która już raz poniosła klęskę w małżeństwie?
Druga część Any Border to pełna namiętności, poruszająca historia o tym, jak trudno jest dotrzymać danego słowa, a jak łatwo złamać własne zasady. Ale… czy zmiana zasad zawsze musi oznaczać coś złego?

Przymknął oczy i zaciągnął się głęboko ciepłym powietrzem, które miało dla niego zawsze ten sam zapach słodkich pomarańczy. Po dłuższej chwili milczenia wskazał na okolicę rozpościerającą się u podnóża rezydencji. – To moja ziemia, tu się urodziłem. – Kocham cię, maleńka – szepnął. – Dziękuję, że jesteś – dodał. – Jesteście. Tu ze mną – poprawił się, kierując swoje dłonie na brzuch Anastazji, i pogłaskał go delikatnie.
– Ja też cię kocham, Giorgio – odpowiedziała. – Dzięki tobie zaczęłam wierzyć w bajki.

To historia o tym, że los bywa przewrotny, jednak zawsze na końcu wychodzi słońce. Nie do odłożenia!
Aga @mrscherrylady

Gabriela L. Orione
Urodziła się w Warszawie. Ukończyła animację społeczno-kulturalną i politykę oświatową na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w branży transportowej. Zdominowana męskim światem – jest szczęśliwą żoną i mamą trzech chłopców – pisze o kobietach dla kobiet w taki sposób, by każda Czytelniczka odnalazła w głównej bohaterce część siebie. Pasjonuje się stosunkami międzynarodowymi i zdrowym odżywianiem. Uwielbia kawę i wieczorny jogging. Publikuje pod pseudonimem.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »