Annabelle i książę - Evie Dunmore

Annabelle i książę

Evie Dunmore

37,50 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Wydawnictwo Muza
ISBN 978-83-287-2747-2
Data wydania 26 lipca 2023
Język: Polski
Liczba stron: 384
Rozmiar pliku: 7,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
37,50 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Opis

Tom pierwszy z serii romansów historycznych, zatytułowanej League of Extraordinary Women. Powieść z listy bestsellerów „USA Today”.

Oszałamiająca mieszanka romansu i historii.

Zachwyci i oczaruje!

Rok 1879. Dwudziestopięcioletnia Annabelle jest ubogą córką duchownego. Od śmierci ojca, wątpliwą opiekę roztacza nad nią kuzyn Gilbert. W jego domu pełni rolę służącej. Annabelle może brakować pieniędzy i pozycji, ale na pewno nie wiedzy czy inteligencji – ojciec zaszczepił w niej miłość do kultury i literatury antycznej, a dziewczyna biegle włada starożytną greką, łaciną i francuskim. Dzięki rozległej wiedzy oraz stypendium od National Society for Women’s Suffrage otrzymała miejsce na Uniwersytecie w Oxfordzie, który właśnie otworzył swoje podwoje dla kobiet. To dopiero początek jej nowego życia...

Powieść Evie Dunmore to historia zakazanej miłości między błyskotliwą sufrażystką i jej sztywnym księciem, mężczyzną, który dowodzi, że ogień płonie najgoręcej skryty pod lodem.

„Annabelle i książę to idealne połączenie dwóch światów – gorącego romansu i powieści historycznej, popartej skrupulatnymi badaniami. Historia ruchu na rzecz równouprawnienia kobiet w Wielkiej Brytanii jest równie wciągająca jak chemia między Annabelle i Sebastianem. Czytelniczki będą zachwycone obserwując, jak Annabelle, kobieta wyprzedzająca swoja epokę, rzuca na kolana seksownego księcia”.

Renée Rosen, autorka "Park Avenue Summer "

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »