Ania z Wyspy - Lucy Maud Montgomery

Ania z Wyspy

Lucy Maud Montgomery

9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-04975-6
Data wydania 29 kwietnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 244
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 244
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Przed Anią Shirley nowe przygody, tym razem z dala od jej ukochanego Zielonego Wzgórza. Pakuje walizki, żegna się z dzieciństwem i wyrusza na studia. W tętniącym życiem mieście Kingsport przywita ją przyjaciółka Prissy Grant, ale też zupełnie nowe towarzystwo i życie na własnych warunkach. Jak na Anię Shirley przystało, nie obędzie się bez niespodzianek - czekają ją oświadczyny ze strony niepokornego młodzieńca, sprzedaż pierwszego opowiadania, ale też tragedia, która będzie bolesną lekcją. Rany jednak zaczną się goić, gdy Ania wraz z przyjaciółmi przeprowadzi się do starej wiejskiej chaty, gdzie czarny kot skradnie jej serce. Także przystojny Gilbert Blythe zacznie odważniej walczyć o jej względy. Będzie musiała zdecydować, czy jest gotowa na miłość.

„Ania z wyspy” jest trzecią z serii książką o przygodach rudowłosej Ani Shirley. Seria „Ania z Zielonego wzgórza” stała się inspiracją dla wielu produkcji filmowych, w tym także także najnowszego serialu Netflixa „Ania, nie Anna”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »