Amulet - Beata Olejnik

Amulet

Beata Olejnik

34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-065-1
Data wydania 16 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 358
Rozmiar pliku: 848,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 358
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
34,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Rodzice Weroniki, studentki architektury, od zawsze dbali, by córce niczego nie brakowało. Mimo to dziewczyna odczuwa wokół siebie emocjonalną pustkę. Wszystko się zmienia, kiedy poznaje Maksa – pochodzącego z zupełnie innego środowiska niż ona – który coraz bardziej ją fascynuje. Weronika przeczuwa, że nieśmiały chłopak skrywa jakąś bolesną tajemnicę. I ma rację, ponieważ wkrótce ukochany informuje ją o swoich planach wyjazdu za ocean. Gdy podczas pożegnania dziewczyna otrzymuje od niego tajemniczy amulet, czuje, że w tym niewielkim przedmiocie drzemią siły, o których istnieniu wcześniej nie miała pojęcia… W dodatku w rodzinnym domu Weroniki dochodzi do trudnych do zrozumienia zdarzeń. Czy znajdzie się ktoś, kto ją wesprze i pomoże przetrwać ten najtrudniejszy w jej życiu czas?

Poszła tam, gdzie zawsze był on… do jego mieszkania. Wszystko tu pozostało takie samo. Jakby nic się nie zmieniło. Ta sama obskurna brama, odrapane ściany, wijące się schody. Ten sam zapach starych murów i te same drzwi… niestety tym razem zakurzone i zamknięte, jego naprawdę nie było. Dotknęła ich czołem i stała tak chwilę bez ruchu. W torebce miała klucze, mogła wejść do mieszkania, mogła poczuć ten klimat, znaleźć się w otoczeniu jego rzeczy. Mogła przytulić się do poduszki, która zapewne jeszcze nim pachniała… ale Maksa tam nie było.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »