365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę - Katarzyna Szulc-Kłembukowska

365 sposobów jak uszczęśliwić kobietę

Katarzyna Szulc-Kłembukowska

7,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo RW2010
ISBN 978-83-63598-90-7
Data wydania czerwiec 2013
Język: Polski
Liczba stron: 73
Rozmiar pliku: 921 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 73
Rozmiar pliku: 692,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
7,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

 

Nasz przewodnik po duszy niewieściej to zbiór pomysłów, które powstały na bazie pragnień i doświadczeń wielu kobiet. Staraliśmy się, aby porady w nim zawarte, były jak najbardziej uniwersalne. Dlatego liczymy, że po naszego ebooka sięgną mężczyźni w różnym wieku i zaangażowani w związki o różnym stopniu zaawansowania. Wierzymy, że każdy z nich znajdzie tu coś, co pozwoli mu na uszczęśliwienie swojej ukochanej. Jedynymi warunkami korzystania z naszego poradnika są poczucie humoru i dystans do siebie.

Bierzemy również pod uwagę, że „365 sposobów” trafi w ręce kobiet. W takim przypadku sugerujemy paniom, by wybrane pomysły podsunęły swoim mężczyznom. Satysfakcja gwarantowana.

Mamy też nadzieję, panowie, że lektura naszego poradnika zachęci was do wymyślenia własnych sposobów na uszczęśliwienie ukochanej kobiety. Rady podzielone zostały na kolejne dni roku, jednak nie oczekujemy, że ktokolwiek zrealizuje je wszystkie w przeciągu 365 dni i do tego w wyznaczonej kolejności. Liczymy nieśmiało, że poradnik ten będzie wam służył znacznie dłużej niż rok, a to, czego się dzięki niemu nauczycie, pozwoli wam na stworzenie związku bliskiego ideałowi.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »