365 rozkładów Tarota. Podręcznik do codziennej praktyki - Sasha Graham

365 rozkładów Tarota. Podręcznik do codziennej praktyki

Sasha Graham

46,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8321-851-9
Data wydania 8 listopada 2023
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 19,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 46,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
46,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czytaj z kart tarota i słuchaj swojej intuicji – każdego dnia w roku!

Karty tarota dają czytającej je osobie niezwykłą szansę na chwilową zmianę perspektywy – spojrzenie na własne wnętrze z oddali, przez pryzmat symboli i archetypów o uniwersalnym znaczeniu. Odpowiednio wykonane rozkłady pozwalają obserwować sytuację z dystansu, szczerze ocenić wydarzenia z przeszłości i wprowadzić właściwe zmiany. Aby ten proces przebiegał sprawnie, potrzeba jednak codziennych ćwiczeń.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z kartami tarota, czy też zajmujesz się tym od lat, ta książka będzie dla ciebie doskonałym przewodnikiem na drodze do pogłębienia codziennej praktyki. Znajdziesz tu rozkłady odpowiednie na każdy dzień w roku – oparte na wydarzeniach historycznych lub magicznych aspektach danego dnia, a także przykładowe pytania, na których możesz się skupić w danym momencie. Regularna praca z kartami pozwoli ci rozwinąć intuicję i lepiej poznać siebie, a w konsekwencji sprawniej podejmować najważniejsze życiowe decyzje.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »