30 nocy - Christine d'Abo

30 nocy

Christine d'Abo

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Virtualo
ISBN 978-83-272-7485-4
Data wydania 28 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 179
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 179
Rozmiar pliku: 737,1 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Łatwiej obnażyć ciało niż duszę, ale to obnażenie duszy może zmienić wszystko...

Paczka kartek z indeksami zawierającymi instrukcje do perwersyjnych spotkań seksualnych była chyba ostatnią rzeczą, którą Glenna O'Donald spodziewałaby się znaleźć na cmentarzu. A jednak. Gdy pewnego dnia właśnie taka paczka wpada jej ręce, Glena, na co dzień chłodno analizująca świat asystentka naukowa, nagle ulega pokusie przeprowadzenia własnych, nocnych eksperymentów. W dodatku wspaniały profesor uniwersytecki Eric Morris proponuje, że zostanie jej partnerem podczas tych badań.

Wkrótce Glenna zaczyna spotykać się z Ericiem raz w tygodniu, by testować na sobie najbardziej intrygujące instrukcje zawarte w tajemniczych notatkach. Noce pełne śmiałych, zmysłowych eksploracji przeplatają się z dniami wypełnionymi śmiechem i flirtem... Aż do momentu, w którym Glenna zdaje sobie sprawę, że wchodzi za głęboko w tę relację. Mimo całej przyjemności, jaką daje i otrzymuje, pragnie czegoś więcej niż dotyku. W tym samym czasie Eric uświadamia sobie, że wkrótce ta intymna więź, która ich połączyła, może zostać zerwana. Dotąd nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo jest mu ona potrzebna.

Czy Glena i Eric znajdą w sobie odwagę, by przejść w swojej grze na wyższy poziom?

W tej równie zmysłowej, co ciepłej, świeżej i dowcipnej powieści Christine d'Abo udowadnia, że praktyka czyni mistrza i że w niektóre gry warto grać.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »