10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać? - Arek Klekociuk

10 zasad sprzedaży. Jak skutecznie sprzedawać?

Arek Klekociuk

19,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-963936-0-9
Data wydania 10 stycznia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Zadaniem handlowca, przedsiębiorcy, osoby zajmującej się sprzedażą jest pozyskiwanie klientów, budowanie relacji, motywowanie się do osiągania niesamowitych rezultatów. Sprzedaż dotyczy każdej osoby, ponieważ codziennie "Sprzedajemy Siebie"

Ten krótki, ale wartościowy poradnik pokaże Ci jak stać się skutecznym "Sprzedawcą".

Arek Klekociuk,praktyk sprzedaży, poświęcił lata pracy, by odkryć, jakie kompetencje, umiejętności prowadzą do rewelacyjnych rezultatów – a teraz podaje skuteczne strategie osiągają świetnych wyników

Z e-booka dowiesz się między innymi, jak:
- budować zdrowe nawyki,
- jak budować relacje międzyludzkie,
- sprzedawać przez telefon,
- sprzedawać bezpośrednio,
- budować markę osobistą,
- skutecznie uczyć się od najwybitniejszych z tego świata,
- występować publicznie,
- zarządzać emocjami.

Arek Klekociuk to praktyk sprzedaży. Jego celem jest, aby każdy w Polsce miał dostęp do praktycznej edukacji biznesowej. Dostarcza wiedzę z zakresu sprzedaży, komunikacji, umiejętności miękkich oraz inspiruję poprzez wywiady z praktykami, ekspertami w swoich dziedzinach.
Od 17 roku życia zajmuje się sprzedażą. W wieku 20 lat został najlepszym sprzedawcą w Polsce w jednej z największych firm komunikacyjnych.
Prowadzi kanał na YouTube, na którym zaprasza praktyków biznesu i pyta ich w jaki sposób osiągają tak spektakularne rezultaty.
Prowadził szkolenia dla największych organizacji zrzeszających młodych liderów oraz studentów w Polsce np. Fundacja Klub Młodych Liderów, NZS – niezależne zrzeszenie studentów SGH.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »