Żółw Leopold i Kot Stefan na tropie złego humoru - Ewa Ruszkiewicz

Żółw Leopold i Kot Stefan na tropie złego humoru

Ewa Ruszkiewicz

8,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-962498-9-0
Data wydania 24 luty 2023
Język: Polski
Czas: 29 min.
Rozmiar pliku: 23,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
8,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Gdy żółw Leopold po pracy odpoczywa w ogrodzie, przychodzi do niego zdenerwowana kuna Luna. Pokazuje przyjacielowi artykuł w gazecie, w którym dziennikarze opisali dziwaczne wyczyny pewnego czworonoga.

Okazało się, że na łamy prasy trafił kot Stefan, który na wysypisku śmieci znalazł starodawny kombinezon nurka i miedziany hełm i w takim stroju wskakuje do stawu i goni… ryby. A gdy dogoni jakąś, to zdejmuje maskę, ale tylko po to, by ugryźć tę rybę… w tyłek! Poldek podejrzewa, że kot nie zachowuje się tak bez powodu. Żółw taki już po prostu jest. We wszystkich stara się widzieć dobro!  I chociaż Luna proponuje przyjacielowi, żeby wspólnie dali kotu po prostu karę i nauczkę, Leopold ma inne rozwiązanie problemu. Przy okazji daje kunie lekcję, jak można pomóc samemu sobie, gdy jest się zdenerwowanym.

Jeśli jesteście ciekawi, czy zachowanie Stefana można jakoś usprawiedliwić i co zamiast kary ma dla kota Poldek? Tego właśnie dowiecie się z audiobooka „Żółw Leopold i Kot Stefan na tropie złego humoru”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »