Znienawidzony rywal - T. L. Swan

Znienawidzony rywal

T. L. Swan

49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-193-1
Data wydania 22 września 2022
Język: Polski
Czas: 12 godz. 58 min.
Rozmiar pliku: 624,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

T. L. Swan w Polsce!
Firma Claire Anderson ma poważne kłopoty finansowe, jednak kobieta nie chce dopuścić do siebie myśli, że większe przedsiębiorstwo mogłoby przejąć jej biznes.
Ta firma wiele dla niej znaczy. To „dziecko” jej zmarłego męża, jego marzenie i jej wspomnienia związane z ukochanym. Claire nie może pozwolić na jej przejęcie.
Dlatego kiedy dzwoni do niej Tristan Miles i prosi o spotkanie, Claire wie, że mężczyzna jest jednym z wielu sępów żerujących na jej nieszczęściu. Ostatecznie, choć niechętnie, zgadza się z nim spotkać. Na miejscu okazuje się, że Tristan jest niebywale seksowny, władczy, nieziemski, ale… dla niej to nic nie znaczy.
Tristan i Claire ponownie mają ze sobą styczność na konferencji, na której mężczyzna jest prelegentem. Zapamiętała go jako nadętego, aroganckiego i niestety gorącego… buca. I nadal podtrzymuje swoją opinię o nim. Tylko dlaczego, kiedy na nią patrzy, przechodzą ją dreszcze?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Opis pochodzi od Wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »