Znak zapytania. Szpiedzy i agenci. Tom 4 - Marek Romański

Znak zapytania. Szpiedzy i agenci. Tom 4

Marek Romański

32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-926-5
Data wydania 13 listopada 2021
Język: Polski
Czas: 10 godz. 29 min.
Rozmiar pliku: 1,2 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Europę zastrasza organizacja terrorystyczna znana jako „Znak Zapytania”. Właśnie tym znakiem „firmuje” dokonane napady, akcje sabotażowe czy pisma z nakazami posłuszeństwa lub zapowiedzią rychłej śmierci. Kto nie podda się woli „Znaku Zapytania” narażony jest na szybką śmierć ... „Znak Zapytania” nie toleruje braku lojalności. Stojące za nim osoby rozpracowuje agent Th-113 brytyjskiego Intelligence Service, Roger Crandall. Ważne informacje zawarł w raporcie, który ma przekazać ambasadorowi brytyjskiemu w Warszawie. Jednakże nie dane jest mu tego dokonać, gdyż ginie nagle w mieszkaniu komisarza policji Adama Gorzyckiego. Raport przepadł, a organizacja „Znaku Zapytania” wzmacnia siły i werbuje szantażem do walki nowych członków ... Bardzo zapraszamy do Warszawy międzywojenne!

To czwarta częsc serii Szpiedzy i agenci. Polecamy również Miss o szkarłatnym spojrzeniu, Szpieg z Falklandów, Tajemnica kanału La Manche oraz W walce z Arséne Lupin.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »