Zbrodnia w błękicie. Detektyw Jan Morawski - Katarzyna Kwiatkowska

Zbrodnia w błękicie. Detektyw Jan Morawski

Katarzyna Kwiatkowska

38,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-860-2
Data wydania 12 marca 2022
Język: Polski
Czas: 12 godz. 31 min.
Rozmiar pliku: 1,5 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
38,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Młody detektyw, Jan Morawski, przybywa w śnieżną zadymkę do pałacu w Tarnowicach. Pierwszy wspólny posiłek z gospodarzami i ich gośćmi ujawnia niespodziewane urazy, konflikty i żale. Ta podminowana atmosfera ma tragiczny finał. Następnego ranka w błękitnej sypialni pokojówka znajduje zwłoki kobiety. Do akcji wkracza Morawski. Przytłacza go jednak ogrom wykluczających się dowodów i sprzecznych zeznań, skrywanych grzeszków, animozji i zdrad. Co gorsza niemal wszyscy mieli motyw i możliwość popełnienia zbrodni. Ale czy to koniec morderstw? Czy ktoś jeszcze zginie?

„Zbrodnia w błękicie” Katarzyny Kwiatkowskiej, to trzymający w napięciu aż do ostatniej strony polski kryminał retro! Schyłek XIX wieku. Wyraziście zarysowane postaci na tle wysmakowanych pałacowych wnętrz, pełnych barw, zapachów i dźwięków. Skuteczna walka z pruskim zaborcą, znakomicie wplecione wątki historyczne, literackie i obyczajowe. I intryga z morderstwem w tle, osadzona w mroźnej ziemiańskiej Wielkopolsce.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »