Zarządzanie samym sobą, czyli książka dla każdego. Dowcipnie, kreatywnie, praktycznie - Henryk Bieniok

Zarządzanie samym sobą, czyli książka dla każdego. Dowcipnie, kreatywnie, praktycznie

Henryk Bieniok

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-7649-269-8
Data wydania 27 marca 2024
Język: Polski
Czas: 14 godz. 57 min.
Rozmiar pliku: 739,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Książka audio zupełnie inna od wszystkich książek z zakresu zarządzania. Została napisana pół żartem, pół serio, przez co jest: Atrakcyjna, edukacyjna, praktyczna, zabawna. Jej wyjątkową cechą jest to, że autor posiada umiejętność pisania o sprawach trudnych i ważnych w życiu w sposób prosty i bardzo przystępny

 

Audiobook jednocześnie uczy i bawi – służy nie tylko do słuchania, ale przede wszystkim do myślenia oraz do codziennego stosowania w życiu osobistym i zawodowym. Jego adresatem jest bez wyjątku każdy człowiek, a jego tematyka dotyczy bardzo wielu spraw i problemów, z którymi boryka się każdy z nas. Zawiera liczne praktyczne porady i podpowiedzi mówiące o tym, jak te problemy rozwiązywać, dlatego z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu, rodzinie czy firmie. Audiobook przeznaczony dla osób, które mają problemy z zarządzaniem samym sobą, własnym czasem, rodziną, zdrowiem, pieniędzmi oraz w ogóle z zarządzaniem – dla każdego, kto chce osiągnąć sukces w życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »