Zanim wybuchnie słońce - Józefina Płotka

Zanim wybuchnie słońce

Józefina Płotka

47,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8371-092-1
Data wydania 24 stycznia 2024
Język: Polski
Czas: 11 godz. 0 min.
Rozmiar pliku: 529,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
47,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Jak potoczy się twoje życie, gdy dopuścisz do głosu serce?

Leon, zbuntowany nastolatek, który ma za sobą trudne przejścia w gimnazjum, mieszka w małym nadmorskim miasteczku. Mierzy się z wieloma problemami i na każdym kroku jest wystawiany na próbę. Pewnego dnia, kiedy jego sytuacja nagle się pogarsza, Leon postanawia sprzeciwić się ojcu, dyrektorowi szkoły. Wpada na iście szatański plan – będzie udawać związek z chłopakiem, którego jego tata nie lubi i który także wśród innych nie cieszy się dobrą opinią.

Daniel, kochający być w centrum uwagi, zgadza się na ten układ. Nie przeczuwa jednak, że zaprzyjaźni się z Leonemi być może w końcu dopuści do głosu swoje emocje.

Między chłopakami nawiązuje się nić porozumienia. Okazuje się, że łączy ich więcej, niż przypuszczali. Czy ta historia będzie miała szansę na szczęśliwe zakończenie, gdy po drodze pojawi się więcej komplikacji, a w Leonie i Danielu odezwą się głęboko skrywane uczucia? W końcu serca bywają zdradliwe...

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »