Zaklinacz - Donato Carrisi

Zaklinacz

Donato Carrisi

39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Albatros
ISBN 978-83-6775-728-7
Data wydania 2 marca 2023
Język: Polski
Czas: 13 godz. 33 min.
Rozmiar pliku: 652,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Fenomenalny debiut Donato Carrisiego – najsłynniejszego obecnie włoskiego autora thrillerów – który przyniósł mu międzynarodową sławę.

Książka, która odniosła ogromny sukces komercyjny – ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy egzemplarzy sprzedanych w samych Włoszech, przekłady na dwadzieścia języków, publikacje w dwudziestu trzech krajach. We Francji, dzięki Zaklinaczowi, Carrisi znalazł się w gronie trzech finalistów prestiżowej nagrody literackiej Prix des lecteurs. Powieść doczekała się także kontynuacji w postaci wydanej w 2013 roku Hipotezy zła.

Bestsellerowe powieści Donato Carrisiego sprzedały się w przeszło 3 milionach egzemplarzy w ponad dwudziestu krajach świata. trzy z nich zostały z sukcesem zekranizowane przez samego autora – filmowa wersja Jestem Otchłanią trafi do polskich kin wiosną 2023 roku.

Sześć odciętych rąk zakopanych w ziemi. Pięć zaginionych dziewczynek.

Kim jest ta szósta? Czy istnieje choć cień szansy, że jeszcze żyje?

Na czele zespołu dochodzeniowego, do którego należy młoda policjantka Mila Vasquez, stoi profiler, doktor Goran Gavila, ekspert w odnajdywaniu zaginionych dzieci.

Oboje zdają sobie sprawę, że przyjdzie im się zmierzyć z sadystycznym mordercą, który podsuwa tropy prowadzące do sprawców kolejnych zbrodni – tak zwanych porządnych obywateli.

Mila i Goran nie mają jednak pojęcia, jak perfidna jest gra, którą prowadzi tajemniczy przeciwnik. I nie wiedzą, że w tej grze również im została przypisana określona rola.

Wspaniały i naprawdę przerażający thriller o seryjnym mordercy.

Ken Follett

Donato Carrisi ma wyjątkowy talent do łączenia fascynujących szczegółów kryminalistycznych, zaskakujących zwrotów akcji i empatycznych, realistycznie stworzonych postaci, by wykreować spójną, mocną fabułę. To powieść, którą będzie was nawiedzać w snach.

Michael Koryta

Carrisi korzysta z bogatego asortymentu najciekawszych chwytów dostępnych dla fikcji literackiej. Wykreowany przez niego złoczyńca jest godną konkurencją dla Hannibala Lectera, a jego detektywi z determinacją zanurzają się w mroku, by podjąć nierówną walkę w imieniu dobra. Niepokojący, napawający grozą, uwodzicielski obraz zła.

„Kirkus Reviews”

Intrygująca fabuła, pełna niespodziewanych zwrotów i zaskoczeń. Bestseller, którego sukces już przekroczył granice Europy.

BookPage

Makabryczna, hipnotyzująca historia.

„Publishers Weekly”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »