Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu - Radosław Lewandowski

Yggdrasil. Tom 1. Struny czasu

Radosław Lewandowski

25,57 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Heraclon International Sp. z o.o.
ISBN 978-83-8146-923-4
Data wydania 17 września 2019
Język: Polski
Czas: 8 godz. 22 min.
Rozmiar pliku: 467,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
25,57 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

 

Pierwszy tom sagi powieściowej spod znaku fantastyki, science fiction i powieści drogi.

Kilkudziesięciu średniowiecznych wieśniaków zostaje przypadkowo i bezpowrotnie przeniesionych w okres paleolitu środkowego. Trafiają w czasy, gdy po ośnieżonych równinach dzisiejszej Europy wędrowały stada reniferów, tabuny dzikich koni i ciągnące w ślad za nimi drapieżniki. Potężne mamuty nie miały godnych siebie przeciwników – z wyjątkiem mrozu i prymitywnych łowców, dla których polowanie nie było sportem, ale walką o przetrwanie i którzy równie często występowali w roli myśliwego co ofiary.

Wraz z mieszkańcami wioski do przeszłości trafia niewielki oddział wikingów, najemników, których Thor wystawił na najcięższą próbę w drodze do Walhalli. To głównie oczami ich wodza, Eryka, obserwujemy toczące się wydarzenia. A wraz z nami widzami są ludzie z przyszłości...

Bowiem w tle tej pasjonującej historii toczy się inna i nie tylko ci temporalni podróżnicy, ale cała ludzkość, co tam ludzkość – cały wszechświat staje na krawędzi zagłady.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »