Wykradziona mafii - Nina Nirali

Wykradziona mafii

Nina Nirali

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-01232-1
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 35 min.
Rozmiar pliku: 71,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Pozwoliłem z siebie zdjąć T-shirt. Każdy mięsień, którego przypadkowo dotknęła, boleśnie się kurczył. Lia zaczęła obcinać moje włosy, a te opadały mi na kark. Robiła to tak, jakby obcinanie włosów było jakąś magiczną ceremonią. Powietrze między nami wypełniło się elektryczną energią”.

Iwo jest samotnym, introwertycznym artystą. Lia to zwyczajna dziewczyna, która przez marzenie o prawdziwym uczuciu wpadła w sidła mafii. Kiedy ich drogi przypadkiem się krzyżują, młody mężczyzna ani przez chwilę nie waha się jej pomóc. Stroniący dotąd od kobiet Iwo z dnia na dzień musi się opierać coraz większej pokusie.

Nina Nirali to pseudonim autorki popularnych powieści z gatunku literatury społeczno-obyczajowej, kobiecej i erotycznej. Entuzjastka krótkich i odważnych form literackich, które nie tylko mają stanowić rozrywkę, ale również udowadniać, że żadne różnice nie powinny nas dzielić.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »