Wybrana przez niego - Agnieszka Brückner

Wybrana przez niego

Agnieszka Brückner

51,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-429-1
Data wydania 19 grudnia 2022
Język: Polski
Czas: 10 godz. 30 min.
Rozmiar pliku: 505,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
51,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Powieść autorki Zemsty Kruka!
Zazwyczaj panny młode w aranżowanych mafijnych małżeństwach obawiają się nocy poślubnej, ale Melody nie może się jej doczekać.
Dwudziestojednoletnia Melody Vitto to bratanica bossa mafii z Kansas City, ale gangsterski świat jest jej obcy. Dziewczyna uczęszcza na studia, a jej pasją jest balet.
Jednak przypadkowe spotkanie z Domenico Santo, dwudziestoośmioletnim synem bossa nowojorskiej mafii, przypieczętuje los kobiety. Mężczyzna poprosi o jej rękę, a ślub da rodzinie Melody szansę na bezpieczeństwo oraz stabilizację.
Choć Domenico sieje postrach wśród ludzi ze swoich kręgów natomiast dla wrogów jest okrutnym człowiekiem, od razu informuje Melody, że dla niej będzie inny i nigdy nie pozwoli, aby stała jej się krzywda. Przyszli małżonkowie coraz lepiej się poznają. Kobieta jest podekscytowana każdym dotykiem narzeczonego. Nie może się doczekać, aż w końcu będą tylko we dwoje.
Domenico i Melody balansują na granicy pożądania. Ale niestety w dniu ślubu ktoś porywa Melody…
Opis pochodzi od Wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »