Wrota światów. Zła piosenka - Tomasz Pacyński

Wrota światów. Zła piosenka

Tomasz Pacyński

34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-11944-0
Data wydania 12 maja 2022
Język: Polski
Czas: 13 godz. 32 min.
Rozmiar pliku: 1,5 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kontynuacja powieści "Sherwood" i "Maskarada". Mimo że świat puszczy powoli wraca do porządku, mieszkańcy żyją z poczuciem klęski. Nowy szeryf jest uczciwy i pełni swój urząd rzetelnie, ale cóż z tego, jeśli wszyscy są przekonani, że Match zginął w ataku na Nottingham. Pozory stagnacji mogą jednak mylić. Magiczne zdolności Jasona wzbierają na sile, a Match powraca zdeterminowany, by dokonać krwawej zemsty.

Twórcze nawiązanie do legendy o Robin Hoodzie i przetworzenie jej w duchu postmodernizmu. Elementom historycznym towarzyszą zupełnie współczesne wątki, jak muzyka Led Zeppelin czy postać Lecha Wałęsy. Towarzysze słynnego, nieżyjącego już zbójnika próbują kierować się dawnymi ideałami w zupełnie nowych okolicznościach. To, co kiedyś stanowiło o ich sile, dziś niejednokrotnie jest przyczyną klęski.

Tomasz Pacyński (1958-2005) - z zawodu informatyk, szerzej znany jako pisarz z nurtu fantastyki i science fiction. Przez lata wiązany z czasopismem internetowym "Fahrenheit", od 2004 r. aż do śmierci jako redaktor naczelny. Publikował m.in. w pismach "Fantasy", "Science Fiction", "SFery", a także w czasopismach internetowych "Fahrenheit", "Fantazin", "Srebrny Glob", "Esensja". Kilkukrotnie nominowany do nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »