Wołodymyr Zełenski. Droga na szczyt. Część 1. Satyryk, showman, przedsiębiorca - Antoni Michalak

Wołodymyr Zełenski. Droga na szczyt. Część 1. Satyryk, showman, przedsiębiorca

Antoni Michalak

8,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67060-67-7
Data wydania 4 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 51 min.
Rozmiar pliku: 95,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
8,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

W wyborach na prezydenta Ukrainy z 2019 roku, Wołodymyr Zełenski uzyskał imponujący wynik 73% oddanych głosów. Część wyborców bardziej od niewielkiego politycznego doświadczenia, przekonywały jego wszechstronne talenty. Kandydat na najwyższy urząd w państwie dał się wcześniej poznać jako człowiek orkiestra. To showman, aktor, komik, reżyser, producent filmowy oraz scenarzysta.

Osoby zaskoczone sprawnością, z jaką Zełenski zarządza państwem, często zapominają o tym, że lekceważąco nazywany “komikiem”, prezydent Ukrainy to tak naprawdę odnoszący sukcesy przedsiębiorca zarządzający pracą kilkuset osób, multimilioner posiadający domy we Włoszech i Londynie, mający udziały w firmach związanych nie tylko z show businessem.

Kim jest narodowy bohater naszych wschodnich sąsiadów i w czym tkwi sekret jego sukcesu? Jakie wydarzenia ukształtowały jego charakter? Czy już w dzieciństwie i młodości dostrzec można było znaki sugerujące przyszłe powodzenie Zełenskiego?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »