Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie -  David Brown

Wojny biznesowe. Opowieści o rywalizacji najsłynniejszych marek na świecie

David Brown

49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Sine Qua Non
ISBN 978-83-8210-463-9
Data wydania 11 listopada 2021
Język: Polski
Czas: 13 godz. 23 min.
Rozmiar pliku: 1,6 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Dlaczego niektóre firmy triumfują a inne upadają?

iPhone kontra BlackBerry. Adidas kontra Puma. Fender kontra Gibson. H&M kontra Zara. David Brown, autor jednego z najpopularniejszych podcastów, „Business Wars”, przedstawia największe rywalizacje biznesowe w historii. Co stoi za sukcesami i porażkami marek, które wpływają na nasze życie?

David Brown wykorzystując kultowe strategiczne zagrywki i rady Sun Zi pokazuje, jak potężne firmy wyrastają, pokonują rywali, tworzą innowacyjne plany i dostosowują się do zmiennych oczekiwań społeczeństwa. Ich cel? Być o kilka kroków przed resztą i pozostać triumfalnym tytanem swojej branży.

Opowieści zawarte w Wojnach biznesowych ekscytują, ale jednocześnie dają bezcenne lekcje: determinacji, kreatywności, cierpliwości, finezji, wytrwałości i innych cech, które prowadzą do stworzenia zwycięskiej firmy. Te wnioski przydadzą się wszystkim: od freelancerów po dyrektorów międzynarodowych korporacji.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »