Witaj Karolciu! - Maria Krüger

Witaj Karolciu!

Maria Krüger

21,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Siedmioróg
ISBN 978-83-66620-11-7
Data wydania 12 listopada 2020
Język: Polski
Czas: 3 godz. 44 min.
Rozmiar pliku: 445,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
21,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

 

Witaj, Karolciu! jest drugą częścią Karolci, jednej z najpopularniejszych powieści w polskiej literaturze dziecięcej, lekturze obowiązkowej w drugiej klasie szkoły podstawowej. Książka opowiada o nowych przygodach Karolci i jej przyjaciela Piotra. Po tym, jak niebieski koralik wyblakł i stracił swoją magiczną moc, w ręce małych bohaterów dostaje się zaczarowana kredka. Wszystko, co się nią narysuje, staje się prawdziwe! Dzieci są szczęśliwe, mogą spełniać najśmielsze życzenia swoje i innych! Ale niestety, na trop zaczarowanej kredki wpada czarownica Filomena. Dwójkę przyjaciół czeka emocjonujący pojedynek!

W tej pełnej uroku inscenizacji audio Witaj, Karolciu! tętni żywymi dialogami, humorem i dobrymi emocjami. Olga Sarzyńska potrafiła wcielić się w różnorodne postacie bohaterów, którzy stają nam przed oczami, jak żywi. Na urzekający charakter tego nagrania składa się zarówno aktorska gra lektorki i jej piękna narracja, jak budujące atmosferę i napięcie tło muzyczne.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »