Willa Morena 5: Kwestia ceny - Zbigniew Zbikowski

Willa Morena 5: Kwestia ceny

Zbigniew Zbikowski

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-82944-0
Data wydania 5 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 4 godz. 4 min.
Rozmiar pliku: 486,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Paolo Vecchi po pożarze w restauracji znika jak kamfora. Dziwnym trafem także Wiola przepada bez słowa. Głowę młodej Ludwiżanki zaprzątają jednak myśli o remoncie willi Morena. Szuka firmy, która podjęłaby się renowacji starego budynku. Niespodziewanie na mieszkanki willi w Kornelinie spada niezwykła wiadomość. Okazuje się, że w ich willi znajdują się skarby, o których do tej pory nie miały bladego pojęcia. Niedługo później Zuzanna osobiście poznaje człowieka, który niegdyś niemal zniszczył życie Irminie. Mowa oczywiście o starym Tadeuszu Biernacie. Ale to nie jedyna nowina. Kolejna nadejdzie zza oceanu…

 

„Kwestia ceny” jest piątym tomem rodzinnej sagi, przedstawiającej historię trzech mieszkanek starej willi Morena.

 

Wielotomowa saga o trzech zupełnie różnych mieszkankach willi Morena. Prawie stuletni budynek przechowuje rodzinne tajemnice, a echo przeszłości rozbrzmiewa w drewnianych ścianach. Tymczasem ktoś próbuje odebrać majątek prawowitym właścicielkom.

Zbigniew Zbikowski, właśc. Żbikowski (ur. 1952) – polski powieściopisarz. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Po studiach pracował krótko jako nauczyciel fizyki. Porzucił nauczanie i zajął się karierą dziennikarską. Publikował w kraju i zagranicą. W latach 2005-2012 był wykładowcą dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jako powieściopisarz zadebiutował książką „Berlin Blue” w 2012 r. Trzy lata później, jego kolejna powieść „Transprussia” znalazła się w polskim finale Europejskiej Nagrody Literackiej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »