Willa Morena 3. Czwarta tajemnica - Zbigniew Zbikowski

Willa Morena 3. Czwarta tajemnica

Zbigniew Zbikowski

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-82946-4
Data wydania 5 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 4 godz. 17 min.
Rozmiar pliku: 510,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Przed Irminą i Giuliem piętrzą się kolejne przeszkody. Studia dziewczyny stają pod wielkim znakiem zapytania. Tymczasem jej mąż, w obawie przed zemstą Biernata, wciąż pozostaje w ukryciu. W końcu oboje decydują się na wyjazd do Włoch. Nie jest to jednak takie proste. Irmina nie może dostać paszportu. Za każdym razem jej wniosek zostaje odrzucony. Tadeusz Biernat stawia warunek – paszport i możliwość opuszczenia kraju w zamian za willę Ludwigów. Po rozmowie odwozi Irminę milicyjnym samochodem do Kornelina. Jednak tuz przed Moreną niespodziewanie zmienia kurs...

 

„Czwarta tajemnica” jest trzecim tomem rodzinnej sagi, przedstawiającej historię trzech mieszkanek  starej willi Morena.

 

Wielotomowa saga o trzech zupełnie różnych mieszkankach willi Morena. Prawie stuletni budynek przechowuje rodzinne tajemnice, a echo przeszłości rozbrzmiewa w drewnianych ścianach. Tymczasem ktoś próbuje odebrać majątek prawowitym właścicielkom.

 

Zbigniew Zbikowski, właśc. Żbikowski (ur. 1952) – polski powieściopisarz. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Po studiach pracował krótko jako nauczyciel fizyki. Porzucił nauczanie i zajął się karierą dziennikarską. Publikował w kraju i zagranicą. W latach 2005-2012 był wykładowcą dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jako powieściopisarz zadebiutował książką „Berlin Blue” w 2012 r. Trzy lata później, jego kolejna powieść „Transprussia” znalazła się w polskim finale Europejskiej Nagrody Literackiej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »