Willa Morena 2. Samolot do Rzymu - Zbigniew Zbikowski

Willa Morena 2. Samolot do Rzymu

Zbigniew Zbikowski

14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-82947-1
Data wydania 5 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 3 godz. 59 min.
Rozmiar pliku: 474,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Irmina i Giulio pobierają się. Szczęście pary młodej nie trwa jednak długo. Giulio znika bez zapowiedzi i nie daje znaku życia. Irmina szuka pomocy w ambasadzie. Za wszelką cenę stara się dowiedzieć, co stało się z jej mężem. W końcu trafia na przesłuchanie do Urzędu Bezpieczeństwa. Tam spotyka Tadeusza Biernata, który kieruje śledztwem. Ten informuje kobietę, że jej mąż wrócił do Włoch. Na dodatek oskarża Giulia o szpiegostwo i posługiwanie się fałszywymi dokumentami… Zrozpaczona Irmina wraca do Moreny, lecz wciąż tli się w niej iskierka nadziei. Może Giulio nie jest oszustem i wciąż ją kocha?

 

„Samolot do Rzymu” jest drugim tomem rodzinnej sagi, przedstawiającej historię trzech mieszkanek  starej willi Morena.

 

Wielotomowa saga o trzech zupełnie różnych mieszkankach willi Morena. Prawie stuletni budynek przechowuje rodzinne tajemnice, a echo przeszłości rozbrzmiewa w drewnianych ścianach. Tymczasem ktoś próbuje odebrać majątek prawowitym właścicielkom.

Zbigniew Zbikowski, właśc. Żbikowski (ur. 1952) – polski powieściopisarz. Absolwent Uniwersytetu Opolskiego. Po studiach pracował krótko jako nauczyciel fizyki. Porzucił nauczanie i zajął się karierą dziennikarską. Publikował w kraju i zagranicą. W latach 2005-2012 był wykładowcą dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jako powieściopisarz zadebiutował książką „Berlin Blue” w 2012 r. Trzy lata później, jego kolejna powieść „Transprussia” znalazła się w polskim finale Europejskiej Nagrody Literackiej.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »