W mroku reflektorów - Radek Zwolak

W mroku reflektorów

Radek Zwolak

36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-870-1
Data wydania 20 listopada 2021
Język: Polski
Czas: 8 godz. 23 min.
Rozmiar pliku: 1009,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Inspektor policji w Tychach, Igor Niedźwiecki, bada sprawę śmierci młodej kobiety. Wszystko wskazuje na to, że pijany kierowca potrącił dziewczynę i zbiegł z miejsca wypadku. Jednak od samego początku coś jest nie tak... Nie tylko tożsamość sprawcy jest nieznana, nie wiadomo również kim była ofiara. Przeciągające się śledztwo staje się kłopotliwe dla miejscowej policji. To również trudny czas dla Niedźwieckiego. Jest świeżo po rozwodzie, rzuca palenie, ma fatalne relacje z ojcem i czuje się kompletnie rozbity. Problemy osobiste schodzą na dalszy plan, gdy inspektor odkrywa, kto był feralnym kierowcą. A kiedy śledztwo wydaje się zmierzać do końca, w pobliskim jeziorze policja znajduje zwłoki kobiety. Niedźwiecki odkrywa, że te z pozoru niepowiązane zdarzenia, mają ze sobą wiele wspólnego...

Radek Zwolak - socjolog, anglista, miłośnik kryminałów i reportaży. Autor powieści sensacyjnej „Dubler”, która ukazała się pod pseudonimem Andrew Ross, oraz dramatu „The Scent of Daffodils” wydanym przez Lazy Bee Scripts. Mieszka w Tychach.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »