W kolejce do domu strachów - Marie Metso

W kolejce do domu strachów

Marie Metso

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-62885-2
Data wydania 10 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 39 min.
Rozmiar pliku: 78,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Ale twoja ręka na moich lędźwiach schodzi z ustalonej trasy, zostawia rząd gości i kieruje nas między poprzewracane regały. Tutaj, w ciemności, zatrzymujesz się tuż za granicą światła pochodzącego z migających świetlówek, które zwisają pod dziwacznymi kątami z sufitu. Staję obok ciebie. Nie wiem, czego się spodziewać, co się zaraz wydarzy”.

 

W kolejce do domu strachów Stella dostrzega ją. Jest jedyną osobą, która nie jest przebrana. W koszuli, kamizelce i z bordowymi wargami. I krawatem. Stella czuje do niej pociąg. Co też mogłaby zrobić z tym krawatem… Chce podążać wzrokiem za każdym jej ruchem, ale nie ma odwagi i boi się, że kobieta odczyta jej myśli… W domu strachów czeka apokalipsa zombie i już w środku zostają ustawione w szeregu, a Stella czuje ciało kobiety tuż za sobą. Zaraz otwierają się drzwi i może się wydarzyć dosłownie wszystko…

 

Marie Metso ma tytuł licencjata kreatywnego pisania ze szkoły dla przyszłych pisarzy Författarskolan na Uniwersytecie w Lund. Ponadto uczy kreatywnego pisania na uniwersytecie ludowym. Publikowała opowiadania i wiersze w kilku antologiach i czasopismach.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »