W gąszczu kłamstw - Kate Alice Marshall

W gąszczu kłamstw

Kate Alice Marshall

44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Czwarta Strona
ISBN 9788368045727
Data wydania 13 marca 2024
Język: Polski
Czas: 11 godz. 48 min.
Rozmiar pliku: 576,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Naomi Shaw wierzyła kiedyś w magię. Dwadzieścia dwa lata temu ona i jej dwie najlepsze przyjaciółki, Cassidy i Olivia, spędziły lato, wędrując po lesie, wyobrażając sobie świat ceremonii i cudów. Nazywały to zabawą w boginie.

Lato skończyło się nagle, gdy Naomi została zaatakowana. Cudem przeżyła siedemnaście ran kłutych i zidentyfikowała mężczyznę, który ją skrzywdził. Zeznania dziewcząt doprowadziły do ujęcia seryjnego mordercy, poszukiwanego za odebranie życia sześciu osobom. Były bohaterkami.
I oszukały wszystkich.

Przez dziesięciolecia przyjaciółki skrywały tajemnicę, dla której warto było zabić. Ale teraz Olivia chce o tym opowiedzieć, a Naomi postanawia dowiedzieć się, co naprawdę wydarzyło się w lesie – bez względu na to, jak niebezpieczna okaże się prawda.


Sączące się napięcie sprawi, że nie będziecie mogli złapać tchu. Intensywny, pełen intryg i kłamstw thriller. Nie mogłam oderwać się od lektury!


Alicja Sinicka


Ta powieść oszałamia. Mroczna, mocna oraz tak zakręcona i przeszywająca jak plątanina cierni.
Riley Sager

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »