Umarli nie wracają - Bartłomiej Fitas

Umarli nie wracają

Bartłomiej Fitas

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-80525-3
Data wydania 19 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 10 godz. 28 min.
Rozmiar pliku: 1,2 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Mała miejscowość na Pomorzu. Sławek wraz z żoną Darią, przeprowadzają się w rodzinne strony Sławka. Małżeństwo jest w żałobie po śmierci swojego jedynego syna. Krótko po wprowadzeniu się do starego domu odziedziczonego po rodzicach Sławka, przychodzi do nich nieoczekiwany gość – staruszka, która proponuje im przywrócenie ich syna do życia. Rodzice, wbrew wszelkim prawom zdrowego rozsądku, przystają na jej propozycję, kobieta zaś wkrótce znika bez śladu.

W miasteczku zaczyna dochodzić do przerażających morderstw. Policja jest bezradna, a brak zainteresowania z zewnątrz sprawia, że mieszkańcy miasteczka czują się zaszczuci. Coś ciągle poluje na młodych ludzi i nikt nie jest w stanie tego zatrzymać.

Kim jest tajemnicza kobieta, która sprowadziła na miasteczko nieszczęście?

Jak powstrzymać krwawy terror?

Bartłomiej Fitas debiutował w 2019 roku powieścią pt. „Potępiona”, która wyszła nakładem wrocławskiego wydawnictwa Dom Horroru. Autor pochodzi ze Stalowej Woli, ale mieszka w Krakowie. Jego pasją prócz pisania jest ciężka muzyka metalowa, gra na instrumentach, a także hodowla szczurów i ptaszników. Ponadto jest fanem filmów oraz książek grozy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »