Uczeń nekromanty. Plaga - E. Raj

Uczeń nekromanty. Plaga

E. Raj

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-30827-1
Data wydania 28 kwietnia 2022
Język: Polski
Czas: 26 godz. 39 min.
Rozmiar pliku: 2,9 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Rothgar, mistrz nekromancji, twardo traktuje swoich uczniów. Nic dziwnego, że chłopiec, którego narodziny są zapowiedzią Zmiany, srogo buntuje się przeciwko zasadom wpajanym przez swojego nauczyciela. Dla zuchwałego Ucznia przychodzi chwila próby, gdy znajduje ciało pięknej kobiety ułożone na barce pogrzebowej.

W świecie Syllonu nie ma miejsca na szlachetne postawy i ciepłe uczucia. Seria o epickim rozmachu przedstawia losy Ucznia - antybohatera, z którego narodzinami ludność jego planety wiąże pewne nadzieje. Chłopak pobiera nauki nekromancji i wraz z rozwojem swoich umiejętności staje się coraz bardziej nieobliczalny. Dostosowuje się do zasad świata, w którym rządzi nienawiść, egoizm i pragnienie zemsty. Czytelnicza uczta dla wielbicieli dark fantasy.

E. Raj - pseudonim artystyczny autorki opowiadań z nurtu dark fantasy, horror i erotyka, a od niedawna również powieści z serii "Uczeń nekromanty". Wszechstronnie uzdolniona - ukończyła studia z zakresu informatyki, grafiki i kulturoznawstwa, pracuje jako projektantka. Oprócz pisarstwa w wolnych chwilach zajmuje się także malarstwem.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »