The Most 2 - Julia Rejent

The Most 2

Julia Rejent

54,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-549-6
Data wydania 22 luty 2023
Język: Polski
Czas: 9 godz. 21 min.
Rozmiar pliku: 449,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
54,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Muszę przestać. To na pewno tylko chwilowe. Jeśli nie będę wplątywać się z nim w jakieś głupie sytuacje i przestanę o nim myśleć, wszystko będzie jak dawniej. Wszystko będzie w porządku”.

Wycieczka szkolna do Francji, która była odległym planem, staje się faktem. I mimo że Annabelle wcześniej bardzo chciała na nią pojechać, teraz nie jest już tego taka pewna. Ciągle wyczuwa w powietrzu dramy, w których nie zamierza brać udziału.

W dodatku na wycieczce jest Nathan, a Annabelle nie potrafi dłużej oszukiwać samej siebie, że nie czuje zazdrości, kiedy zbliża się do niego jakaś dziewczyna. Ale przecież nic jej nie obiecywał, prawda? Może robić, co chce. Tylko dlaczego to tak boli?

Wszystko się zmienia, gdy pewnej nocy Nathan zakrada się do jej pokoju…                                                                                                                                       Opis pochodzi od Wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »